- 185 mm Shaft Diameter
- 32 mm Width on Shaft
- 38 mm Overall Width
| Construction | Sleeve |
| Shaft Dia. | 185 mm |
| Inch/Metric | Metric |
| Width on Shaft | 32 mm |
| Overall Width | 38 mm |
| Installation Depth | 55 mm |
| Weight | 1.193 LB |
| EAN or UPC | 85311043311 |
| Construction | Sleeve |
| Shaft Dia. | 185 mm |
| Inch/Metric | Metric |
| Width on Shaft | 32 mm |
| Overall Width | 38 mm |
| Installation Depth | 55 mm |
| Weight | 1.193 LB |
| EAN or UPC | 85311043311 |