- Radial Bearing Type
- 38.1 mm Inner Diameter
- 61.913 mm Outer Diameter
- 33.325 mm Width
| O.D. | 61.913 mm |
| I.D. | 38.1 mm |
| Inside Dia. | 38.1 mm |
| Bearing Type | Radial |
| Inch/Metric | Metric |
| Outside Dia. | 61.913 mm |
| Width - Inner | 33.325 mm |
| Weight | 0.911 LB |
| EAN or UPC | 7316574333905 |

