- 5 1/8" Shaft Diameter
- 0.866" Width on Shaft
- 0.996" Overall Width
| Overall Width | 0.996 in |
| Installation Depth | 1.28 in |
| Shaft Dia. | 5.125 in |
| Construction | Sleeve |
| Width on Shaft | 0.866 in |
| Inch/Metric | Inch |
| Weight | 0.545 LB |
| EAN or UPC | 85311042987 |
| Overall Width | 0.996 in |
| Installation Depth | 1.28 in |
| Shaft Dia. | 5.125 in |
| Construction | Sleeve |
| Width on Shaft | 0.866 in |
| Inch/Metric | Inch |
| Weight | 0.545 LB |
| EAN or UPC | 85311042987 |