- 10 3/4" Shaft Diameter
- 2 1/2" Width on Shaft
- 2 1/2" Overall Width
| Inch/Metric | Inch |
| Shaft Dia. | 10.75 in |
| Width on Shaft | 2 1/2 in |
| Overall Width | 2 1/2 in |
| Construction | LDSLV4 |
| Installation Depth | 2.5 in |
| Weight | 3.386 LB |
| EAN or UPC | 85311088930 |
| Inch/Metric | Inch |
| Shaft Dia. | 10.75 in |
| Width on Shaft | 2 1/2 in |
| Overall Width | 2 1/2 in |
| Construction | LDSLV4 |
| Installation Depth | 2.5 in |
| Weight | 3.386 LB |
| EAN or UPC | 85311088930 |